Yaşam

Gölcük Belediyesi POMEM Kurslarında eğitimler devam ediyor

Gölcük Belediyesi bünyesinde ücretsiz hizmet veren POMEM sınavına hazırlık kursuna katılan gençler, hayallerini gerçekleştirmek için çabalarını sürdürüyor.

Gölcük Belediyesi’nin ilçede yaşayan ve polis olma hayali kuran gençleri hedeflerine ulaştırmak için açtığı ücretsiz POMEM sınavına hazırlık kursunda yeni dönem eğitimleri devam ediyor. Gölcük Belediyesi Spor Birimi antrenörlerinin yetiştirildiği kursta çok sayıda genç sınavı geçerek polis olmaya hak kazandı. Değirmendere Spor Salonu’nda kursa katılan gençler, hayallerini gerçekleştirmek için çabalarını sürdürüyor.

HAYALLERİNE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞIYORLAR

Ücretsiz kursun birçok genci hayallerine kavuşturduğunu söyleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Birçok alanda destek verdiğimiz gençlerimiz kursumuzda POMEM sınavlarına ücretsiz hazırlanıyor. Usta eğitmenlerimiz, gençlerimizi sınavlara en iyi şekilde hazırlamak için eğitimlerine devam ediyor. Şimdiye kadar birçok gencimiz bu sınavları geçerek polis, astsubay ve memur olarak göreve başladı. Gençlerimize sınavlarında başarılar diliyorum” dedi.

GENÇLİKTEN LİDER SEZER’E TEŞEKKÜRLER

Kursta eğitimlerine devam eden gençler, sağladıkları ücretsiz kurs imkanı için Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberaltindag.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu